Zawodniczka UKS Lesznowola powołana na obóz szkoleniowy do kadry Polski

0
582

Zgrupowanie szkoleniowe reprezentacji narodowej rozpoczyna się 20 lipca i potrwa aż do końca tego miesiąca. Gorąco kibicujemy siatkarce klubu UKS Lesznowola. 

Pod koniec czerwca Polski Związek Piłki Siatkowej wysłał do siatkarskiej drużyny UKS Lesznowola specjalne pismo. Trenująca na co dzień w ekipie z gminy Lesznowola Lilia Duczek otrzymała powołanie na zgrupowanie szkoleniowe prowadzące do kadry Polski.

– Lilia Duczek została powołana przez trenera/koordynatora i zatwierdzona przez Biuro Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych na akcję szkoleniową Kampy 2020 stanowiącą jeden z etapów naborowo-selekcyjnych do kadry Polski U-14/15 oraz w perspektywie dalszego szkolenia poprzez kadry U-16/17, zakończone Mistrzostwami Europy – czytamy w piśmie podpisanym przez Waldemara Wspaniałego, byłego znakomitego siatkarza oraz trenera, a obecnie Szefa Projektów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Zgrupowanie rozpoczęło się 20 lipca i potrwa do końca tego miesiąca. Miejscem jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Twardogórze.

Gratulujemy i życzymy jak najlepszych występów oraz przebicia się do kadry Polski na długi czas.

Czytaj także: Wirtualny Półmaraton po terenie Gminy Lesznowola

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię