Zakończyli rundę

0
346

Orzeł Baniocha kończy jesień na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Tuż za Baniochą Laura Chylice, którą goni Milan Milanówek i Korona Góra Kalwaria.

W miniony weekend zakończyły się piłkarskie zmagania w lidze okręgowej. Runda jesienna była niezwykle ciekawa dla kibiców lokalnej piłki, nie brakowało wielu interesujących starć okraszonych pięknymi bramkami. Smaku dodawała rywalizacja w czubie tabeli, gdzie o awans stara się kilka drużyn. W ostatniej kolejce główny faworyt nie zawiódł.

Orzeł Baniocha, zgodnie z przewidywaniami, zakończył rundę jesienną na pierwszej pozycji w ligowej tabeli. W niedzielę piłkarze Orła rozgromili na wyjeździe rezerwy Pogoni Grodzisk Mazowiecki aż 7:0. Już na początku spotkania Orzeł prowadził 2:0 po bramkach Maksymiliana Vogtmana i Patryka Kościanka. Po przerwie na 3:0 podwyższył… zawodnik gospodarzy za sprawą trafienia samobójczego. Kolejne gole dołożyli: Vogtman, Dominik Bartnik, który popisał się niesamowitym uderzeniem z dalekiej odległości i wrzucił piłkę bramkarzowi „za kołnierz”, Piotr Grzelka i Kamil Majorek. Orzeł ma obecnie 41 punktów, tyle samo co druga Laura Chylice, która swój mecz tej kolejki rozegrała 11 listopada (zwycięstwo 3:0 z Piastem Piastów).

Przerwana została fantastyczna seria Korony Góra Kalwaria. Licznik zwycięstw z rzędu zatrzymał się na 11, co i tak stanowi niesamowity wynik „Koroniarzy” w tej rundzie. Mecz z Milanem Milanówek na wyjeździe stanowił ciężkie wyzwanie, z którego ostatecznie zwycięsko wyszli gospodarze. Milan wygrał 2:1. Obie drużyny zrównały się punktami (36 oczek) i znajdują się tuż za Laurą.

Porażkę zanotowała również Perła Złotokłos. Zespół uległ na własnym stadionie ekipie Przyszłości Włochy, która zwyciężyła 2:1.

Ze zniecierpliwieniem czekamy na pierwsze mecze sparingowe, a następnie rundę wiosenną.

Czytaj także: Mistrz Kazachstanu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię