X Fight Piaseczno z medalami na mistrzostwach Mazowsza

0
482

Reprezentacja piaseczyńskiego klubu wrócili z turnieju z pokaźną kolekcją medali.

W sobotę 11 września na Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Kickboxingu w formule pointfighting. W zawodach wzięło udział 13 reprezentantów piaseczyńskiego klubu KS X FIGHT, którzy wielokrotnie stanęli na podium mistrzostw.

W kategorii -27 kg (dzieci) drugie miejsce wywalczyła Zosia Przybylska, a trzecia była Karolina Chuda. W rywalizacji kadetów (w poszczególnych kategoriach wagowych) srebrny medal zdobyła Emilia Nieściur, po brąz sięgnął Kacper Zięba, zaś złoto trafiło do Michała Szyszko oraz Barbary Styczek.

Znakomite wyniki odnieśli również zawodnicy startujący w starciach kadetów starszych. Na pierwszym stopniu podium stanęli: Stanisław Przybylski i Bartosz Dobrowolski, który dołożył do tego również srebro w innej kategorii wagowej. Drudzy byli: Izabella Dąbrowska, Adam Bachman (także trzecie miejsce w innej kategorii) i Gustaw Wielądek. Z brązowym medalem wyjechała Felicja Kubicka.

W składzie reprezentacji był jeszcze Aleksander Bajor, aczkolwiek tym razem przegrał pierwszy pojedynek i nie zdobył medalu.

Kolejne sukcesy

Tego samego dnia rozegrano też Puchar Polski Kadetów w formule kick light. Z zespołu X Fight walczyli: Weronika Błażejewicz, Adam Bachman (drugie miejsce) i Bartosz Dobrowolski (trzecie miejsce).

– Dla Weroniki był to debiut w nowej formule walki z kopnięciami low kick. Trzeba zaznaczyć, że w przedwalce trafiła na Maję Molodecką z Klubu Legion Głogów, która ostatecznie pokonała wszystkie rywalki i wygrała cały turniej – informuje X Fight Piaseczno.

Gratulacje i powodzenia na kolejnych zawodach w Budapeszcie.

Czytaj również: MUKS Piaseczno w II lidze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię