Wodny Eliminator 2

192

W tym roku zawodnicy mogą spodziewać się nowej lokalizacji i nowych zasad zawodów.

Spotykamy się 12 maja o godzinie 12.00 w Zalesiu Górnym w ośrodku PLANETA Zalesie.

W tej edycji w każdym spływie eliminacyjnym rywalizować ze sobą będzie 6 osad ze startu na lądzie. W odległości 100 metrów od startu będą czekały kajaki CAYMANN.
Każda para będzie musiała dobiec do swojego kajaka, który w drodze losowania zostanie wyznaczony danej załodze. Kajak wraz z wiosłami oczekiwać będzie na lądzie.

Po zwodowaniu rozpoczyna się I pętla o długości 450 metrów, która wyeliminuje ostatnią załogę przekraczającą linię ELIMINATOR. Drugi, a zarazem ostatni ELIMINATOR o długości 400 metrów pozostawi na wodzie 4 osady, które będą ze sobą realizować o wejście do finału na odcinku również 400 metrów.

Do finału bezpośrednio meldują się zwycięskie załogi plus dwie załogi, które osiągnęły najlepszy czas. W finale, jak w spływach eliminacyjnych, obowiązują te same zasady z tą różnicą, że po dwóch eliminatorach o tytuł WODNEGO ELIMINATORA walczy pięć osad.

Opłata startowa 150,00 zł/załoga do 14 kwietnia, później 200,00 zł/załoga do 12 maja.

Każdy startujący otrzyma bogaty pakiet startowy, pakowany w worek nieprzemakalny, oraz weźmie udział w losowaniu nagród szczęścia, między innymi kajaka dwuosobowego CAYMANN. Główna nagroda to 1000 złotych w postaci vouchera sklepu sportowego.

Podczas zawodów chcemy zorganizować strefę aktywną na której będą mogły wystawić się firmy związane z aktywnością sportowo-turystyczną. Chętnych zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji o zawodach i strefie: www.kajakkajaki.pl, www.facebook.com/Jakkajaki lub telefonicznie 501 08 80 80