Wirtualny Półmaraton po terenie Gminy Lesznowola

0
109

Do pokonania 21 kilometrów i 100 metrów drogi. Udział może wziąć każdy chętny.

Centrum Sportu w Gminie Lesznowola wyszło ostatnio z ciekawą inicjatywą dla fanów biegania. W dniach od 1 do 31 lipca będzie można wziąć udział w Wirtualnym Półmaratonie po terenie Gminy Lesznowola. Jak ma wyglądać to wakacyjne wydarzenie?

Uczestnicy będą musieli przebiec 21 kilometrów i 100 metrów, biegając po trasach na terenie gminy. Dystans można pokonać „za jednym zamachem” lub „na raty”, rozkładając go na dowolne 3 dni (bez względu na to, ile kilometrów pokona się danego dnia, liczy się suma wyników).

– Swój bieg możesz rejestrować dowolnym urządzeniem rejestrującym czas i pokonaną trasę. Ważne, aby była możliwość przesłania zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego Twój bieg. Po ukończeniu prześlesz swój wynik, wypełniając formularz znajdujący się na dole strony. Zgłoszenie wymaga wpisania uzyskanego czasu oraz dołączenia zdjęcia lub zrzutu ekranu pokazującego pokonaną trasę wraz z widocznym dystansem i czasem – czytamy w zasadach półmaratonu.

Wyniki będą sukcesywnie weryfikowane, aktualizowane i publikowane na stronie internetowej Centrum Sportu – www.sportlesznowola.pl. Dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody.

Czytaj także: Czy pandemia wpłynęła na działalność akademii piłkarskich?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię