Uratował mecz

86

Gdyby nie postawa trenera, do spotkania by nie doszło.

 

W czwartek 19 kwietnia odbyło się spotkanie 2. kolejki VI ligi okręgowej. Na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii rocznik 2008 Korony Góra Kalwaria podejmował ekipę Klubu Sportowego Hubertus z Zalesia Górnego. Zawodnicy gości rozgrywali swój drugi mecz ligowy pod wodzą trenera Michała Wielogórskiego. Niewiele brakowało, a starcie mogłoby się nie odbyć.

Problemem okazał się… brak ochraniaczy u zawodników Hubertusa. Sędzia nie chciał dopuścić młodych piłkarzy do meczu. Na szczęście sytuację uratował trener Korony Łukasz Kochański.

– Wielkie podziękowania dla trenera Korony Góra Kalwaria Łukasza Kochańskiego, który wypożyczył naszym zawodnikom ochraniacze. Dzięki temu udało się rozegrać mecz w fajnej, sportowej atmosferze – napisał na swoim profilu na Facebooku KS Hubertus.

Tak właśnie powinien zachować się każdy przeciwnik. Tym bardziej, kiedy mowa o rozgrywkach dzieci, w których nie wynik się liczy, a sama atmosfera i uśmiechy na twarzach dzieci. Brawa za postawę fair play!

Mecz był pełen emocji i bramek, ostatecznie górą byli goście.