Udana inauguracja sezonu MUKS Mysiadło

Udana inauguracja sezonu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zawodniczki MUKS-u nie dały szans przeciwniczkom.


W ostatnią sobotę odbyła się pierwsza kolejka II ligi siatkówki kobiet. Do najciekawszych spotkań zaliczyć można starcie siatkarek klubu MUKS Krótka Mysiadło z ekipą Łaskovii Łask. Nasze zawodniczki, grając na wyjeździe, pokazały kawał dobrej siatkówki.
Pierwszy set nie ułożył się po myśli Mysiadła i po wyrównanej walce rywalki osiągnęły dużą przewagę, efektem czego wygrały set 25:17. Później było jednak tylko lepiej. Kolejna część gry należała już do Krótkiej i zakończyła się zwycięstwem 25:16. W trakcie trzeciego seta (25:21) reprezentantki naszego powiatu prowadziły w pewnym momencie już nawet 8:0. Ostatnia odsłona gry była nieco bardziej wymagająca, Łaskovia nie zamierzała tanio sprzedać skóry, ale to MUKS, świetnie wykorzystując zagrywki, ostatecznie cieszył się z triumfu 25:20. 3:1 na tablicy wyników i bez łaski!
Najlepszą zawodniczką spotkania została wybrana Agnieszka Gawlik. Wyróżniły się również Paulina Kuźnia, Paulina Snopkiewicz, a także Marta Piekut.
W związku z pierwszą wygraną w II lidze w tym sezonie na koniec przypomnijmy zwycięski skład Krótkiej z tego meczu: Monika Lipińska-Jeziorowska, Aleksandra Sikorska, Agnieszka Gawlik, Anna Sulej, Michalina Godlewska, Agnieszka Witkowska, Marta Piekut, Michalina Tokarska, Ewa Podkalicka, Paulina Snopkiewicz, Paulina Kuźnia. Brawa dla wszystkich dziewczyn! A już w ten weekend MUKS podejmie u siebie Ósemkę Siedlce.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama