„Trewor” wraca do gry

0
618

Nowy zawodnik Mirkowa jest doskonale znany kibicom lokalnej piłki nożnej. To kolejny piłkarz, który reprezentował niegdyś barwy Klubu Sportowego Konstancin.

W zeszłym tygodniu RKS Mirków ogłosił kolejny transfer do zespołu. Przypomnijmy, że wcześniej klub wzmocnili między innymi Hubert Skrzypek, Jarosław Kulczyk i Kornel Sienkiewicz. Teraz do zespołu dołączył kolejny piłkarz, któremu nie jest obcy stadion w Oborach, gdzie w tym sezonie swoje mecze domowe rozgrywa RKS.

Nowym zawodnikiem Mirkowa został Tomasz Trzewik. To zawodnik z rocznika 1996, który może występować zarówno na boku obrony, jak i w pomocy. W seniorach występował w barwach Klubu Sportowego Konstancin, w którym również pełnił funkcję szkoleniowca drużyn juniorskich, a także w zespole Gromu Warszawa. W czasach juniorskich występował w Delcie Warszawa, gdzie obecnie zajmuje się trenowaniem młodzieży.

– Wracam do „kopania” po dłuższej przerwie. Co prawda nie był to okres, w którym piłki by mi brakowało, ale mimo wszystko atmosfera piłkarskiej szatni z perspektywy zawodnika to coś, czego dawno w moim życiu nie było. Cieszę się, że mogę być częścią tego zespołu. Tworzą go ludzie bliscy mojemu sercu i wśród których czuję się komfortowo. Fajnie jest znowu pobiegać po konstancińskich boiskach – powiedział Tomasz Trzewik oficjalnej stronie RKS Mirków.

RKS 1923 Mirków Konstancin-Jeziorna po 4 meczach zgromadził na swoim koncie 5 punktów (remisy z City Wilanów i rezerwami MKS Piaseczno, wygrana z „dwójką” KS Raszyn, a także porażka z drugą ekipą Ursusa Warszawa). Najbliższy mecz Mirkowa odbędzie się 18 września o godzinie 11.00 – rywalem będzie ekipa AP Progres Warszawa.

Czytaj również: Zbiórka dla RKS Mirków Konstancin-Jeziorna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię