Sukcesy zapaśników

0
631

W październiku w Koronowie niedaleko Bydgoszczy odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Regionu D w zapasach w stylu klasycznym. Na zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zapaśnicy z klubu UKS Piątka Piaseczno.

Reprezentanci zapasów w Piasecznie zdobyli trzy medale oraz trzy punktowane miejsca. Były to jedne z najważniejszych zawodów w tej kategorii wiekowej, które są punktowane w rywalizacji dzieci i młodzieży. Po złoto sięgnęli Antek Tretter i Stanisław Tretter, drugie miejsce zajął Maciek Szot, a o brąz walczyli Michał Jastrzębski, Maciek Kucypera i Bartek Zaleski. Chłopcy w końcowej klasyfikacji zajęli miejsca V-VI.

Zawodnicy UKS Piątka Piaseczno uplasowali się drużynowo na IV miejscu, przegrywając tylko jednym punktem z drużynami sklasyfikowanymi na miejscach 1-3. Klub godnie reprezentowali także Imam Dadaev oraz Richard DeKok.

Zwycięstwa w Radomiu

To nie był koniec sukcesów. 31 października w Radomiu miały miejsce mistrzostwa Mazowsza w zapasach w stylu klasycznym. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych: młodzik, kadet oraz junior. Drużyna UKS Piątka Piaseczno w klasyfikacji drużynowej zajęła II miejsce. Zapaśnicy spisali się na medal. Na pierwszym stopniu podium stanęli Michał Jastrzębski oraz Stanisław Tretter, a na drugim Maciek Kucypera, Richard DeKok, Antek Tretter, Szymon Tretter i Maciej Szot.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj także: Mistrzowie Polski w zapasach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię