Strzelali na potęgę

Oceń ten artykuł
(28 głosów)

Kibice obejrzeli łącznie aż 59 bramek.


W ostatnią niedzielę na orliku przy ulicy Chyliczkowskiej rozgrywana była 4 kolejka amatorskiej ligi piłki nożnej Football For Fun. Piękna pogoda, której nie mieliśmy zbyt wiele tej wiosny, znakomicie wpłynęła na zawodników, którzy pokazali kawałek dobrego futbolu, a zasiadający na trybunach kibice byli świadkami prawdziwej „strzelaniny”.
W 2 lidze zespół SUUS Team pokonał 4:2 ekipę Miód Malina. Zażarty pojedynek stoczyli Drink Team z Raptors, ostatecznie starcie zakończyło się wynikiem 6:5. Dobrą formę pokazał znów obecny lider tabeli, czyli Tęcza Łazy, która rozgromiła 7:3 zawodników R-3 – od pierwszego gwizdka sędziego widowisko porywało, w meczu nie brakowało dynamicznych akcji i zagrań z najwyższej półki, przy których naprawdę potrzeba nie lada techniki. Porażkę zanotował zaś wicelider stawki Jazgarzew Team – 0:1 z Oliko Futbol.
Dużo działo się oczywiście także w 1 lidze. Mistrz zeszłego sezonu Parszywa 12 wygrał z drużyną Leroy Merlin 5:3, a beniaminek KS Polkolor zremisował 4:4 z będącą do tej pory na czele Baniochą. Nie wiedzie się zbytnio graczom Armagedonu, którym kolejny raz nie udało się wywalczyć punktów – tym razem ulegli 2:7 drużynie Szwagry. Ciekawie zapowiadało się spotkanie drugiego z beniaminków – Powiewu Cz. – ze Starą Damą. Wiele boiskowej walki, zaangażowania i „La Vecchia Signora” wygrała z Powiewem 4:2.
Następna kolejka ligi Football For Fun już w najbliższą niedzielę. Wtedy między innymi rozegrany zostanie mecz na szczycie, czyli starcie Starej Damy z Parszywą 12.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama