SPS Konstancin wygrywa z liderem

0
355

Siatkarki konstancińskiej drużyny udanie zrewanżowały się zawodniczkom z Warszawy. SPS Konstancin-Jeziorna na podium tabeli.

W sobotę 18 grudnia w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie siatkarki SPS Konstancin-Jeziorna w ramach 12. kolejki III Ligi Kobiet podejmowały Klub Siatkarski UKS Atena Warszawa. Starcie ekipy z uzdrowiska z aktualnym liderem było tym bardziej ciekawe, że poprzednie spotkanie rozegrane pomiędzy tymi drużynami zakończyło się wysokim zwycięstwem stołecznego zespołu, który wygrał 3 : 0. SPS pokazał się ze znakomitej strony i tym razem nie dał szans rywalkom.

W pierwszym secie Konstancin gładko pokonał UKS 25 : 15, od razu pokazując, że na własnym boisku nie ma prawa dojść do powtórki z poprzedniego meczu. Drugi set był nieco cięższy dla konstancinianek, aczkolwiek również udany – zwyciężyły one 25 : 23. Ostatnia część meczu potwierdziła, kto w sobotę był w lepszej formie – SPS przypieczętował triumf wynikiem 25 : 13.

Aktualnie SPS Konstancin-Jeziorna plasuje się na trzecim miejscu w ligowej tabeli. Siatkarki SPS-u zgromadziły na swoim koncie łącznie 24 punkty. Na drugiej pozycji znajduje się Easy Wrap Trójka Kobyłka (25 punktów), a pierwsze miejsce zajmuje UKS Atena Warszawa (27 punktów).

Spotkanie z liderem było ostatnim starciem w tym roku. Zgodnie z harmonogramem 6 stycznia SPS zagra na wyjeździe z ekipą LTS Legionovia Legionowo.

Czytaj również: Brązowe medalistki SPS Konstancin-Jeziorna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię