Sparta gra dalej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jazgarzewianie w dalszym ciągu będą się prezentować na boiskach ligi okręgowej.


W poprzednim wydaniu „Przeglądu Piaseczyńskiego” napisaliśmy o możliwym wycofaniu się z rozgrywek ligi okręgowej rezerw klubu Sparta Jazgarzew. Przedstawiciele Sparty poinformowali nas wtedy, że żadne decyzje nie zostały w tej kwestii podjęte.
Wątpliwości dotyczące dalszych losów rezerw ekipy z Jazgarzewa związane były z pojawieniem się informacji o tym, że klub miałby opuścić sponsor firma Bisk. Jak się dowiedzieliśmy ostatnio, nic się w tym temacie nie zmieni, a drugi zespół ciągle będzie grać w okręgówce.
– Chciałbym zapewnić, że Sparta ma się dobrze, będziemy walczyć o awans do III ligi, II zespół się nie wycofa, a sponsor firma Bisk zostaje z nami – powiedział nam trener Sparty Jazgarzew Marek Gołębiewski. – Do końca rozgrywek firma Bisk będzie sponsorowała drużynę, jak robi to od 12 lat – dodał opiekun drużyny, która rozgrywa swoje mecze na stadionie w Wólce Kozodawskiej.
Najbliższym rywalem rezerw Jazgarzewa w 16 kolejce ligi okręgowej będzie BKS Naprzód Brwinów. Mecz odbędzie się na wyjeździe w trzecim tygodniu marca.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama