Siatkarki SPS Konstancin-Jeziorna wywalczyły puchar

0
407

Zawodniczki z gminy Konstancin-Jeziorna zajęły pierwsze miejsce w turnieju.

Sezon 2021/2022 w III lidze siatkówki kobiet rozpoczął się od wydarzenia z okazji 10-lecia istnienia klubu UKS Esperanto Warszawa. Pod koniec września w hali sportowej Reduta przy ulicy Redutowej 37 w Warszawie zorganizowany został turniej Esperanto Cup. W zawodach wzięły udział zawodniczki takich klubów, jak SPS Konstancin-Jeziorna, MKS Olimp Mińsk Mazowiecki, UKS Orlęta Raszyn, KS Halinów i oczywiście gospodarze zawodów, czyli UKS Esperanto Warszawa.

Rywalizacja rozgrywana była na zasadzie „każdy z każdym”, a pojedynki pomiędzy drużynami toczyły się do dwóch wygranych setów. Na imprezie ze świetnej strony pokazały się reprezentantki Konstancina-Jeziorny.

Podopieczne trenerki Małgorzaty Skorupy wygrały wszystkie swoje mecze i w znakomitym stylu sięgnęły po puchar zawodów. Udało im się pokonać 2:0 Esperanto, a pozostałe starcia zakończyły się wygranymi 2:1. Ponadto do zawodniczek SPS trafiły wyróżnienia indywidualne – MVP turnieju została przyjmująca Karolina Narożnik, która oprócz statuetki otrzymała piłkę z autografami zawodników Projektu Warszawa, a tytuł najlepszej rozgrywającej otrzymała Alina Urbanovich. Gratulacje!

Klasyfikacja końcowa:

  1. SPS Konstancin-Jeziorna
  2. UKS Esperanto Warszawa
  3. MKS Olimp Mińsk Mazowiecki
  4. UKS Orlęta Raszyn
  5. KS Halinów

Czytaj również: MKS Piaseczno liderem IV ligi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię