Ruszyła IV Liga

0
165

Znakomity początek bramkowy drużyny ze stadionu przy ulicy 1 Maja – spragnieni goli powinni przychodzić na lokalne boiska…

Po wielu tygodniach oczekiwania wreszcie powróciły rozgrywki lokalnych drużyn piłkarskich. W trakcie okresu przygotowawczego MKS Piaseczno dokonał różnych ciekawych transferów. Widać, że ekipa z Piaseczna chce walczyć o jak najlepsze wyniki i myśli również o awansie do III Ligi. Zapraszamy do krótkiego przeglądu pierwszych dwóch kolejek ligowych.

„Trójka” co mecz

MKS Piaseczno w pierwszym meczu ligowym podejmował na własnym boisku Wilgę Garwolin. Oczekiwania były duże, ostatecznie jednak podopieczni trenera Arkadiusza Modrzejewskiego musieli zadowolić się remisem. W pierwszych 25 minutach sędzia meczu odgwizdał aż dwa rzuty karne dla ekipy gości i Garwolin wygrywał dwoma golami. Gospodarze odrobili straty za sprawą trafień Roberta Majewskiego i Zbigniewa Obłuskiego. Gdy wydawało się, że to MKS wyjdzie wreszcie na prowadzenie, Wilga strzeliła kolejną bramkę. MKS miał bardzo wiele sytuacji, ale jego piłkarzy stać było tylko na wyrównujące trafienie autorstwa Obłuskiego.

Kilka dni później Piaseczno mierzyło się z Józefovią Józefów. Przed starciem mało kto dawał jakiekolwiek szanse beniaminkowi i to się potwierdziło na boisku. Piłkarze MKS kolejny raz zdobyli trzy bramki w meczu. Do siatki trafiali: Bartosz Orłowski, Łukasz Krupnik (z karnego) i Tomasz Pietrzak.

Następne spotkanie MKS Piaseczno odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 13.00. Rywalem będą rezerwy Radomiaka Radom.