Rozgrywki zawieszone

0
792

Piłkarze z niższych lig nie nacieszyli się zbyt długo powrotem na boiska po przerwie zimowej – w najbliższym czasie mecze się nie odbędą.

W połowie marca wróciła piłkarska liga okręgowa. Drużyny, które zakończyły rundę w listopadzie, znowu mogły wyjść na murawę, by poczuć piłkarskie emocje. Orzeł Baniocha pokonał 3:0 rezerwy Ursusa Warszawa, Perła Złotokłos rozgromiła 6:1 Passovię Pass, a Korona Góra Kalwaria sensacyjnie wygrała na wyjeździe 4:2 z Laurą Chylice. Niestety kolejny raz we wszystkim przeszkodziła pandemia koronawirusa.

W poniedziałek 15 marca Mazowiecki Związek Piłki Nożnej  poinformował, że na najbliższe dwa tygodnie zawiesza rozgrywki ekip seniorskich.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 11 marca 2021 roku (Dz. U. poz. 446) zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 26 lutego 2021 roku (Dz. U. poz. 367) od dnia 15 marca 2021 roku do dnia 28 marca 2021 roku zawieszone zostają rozgrywki IV ligi (zaległe mecze), II ligi Futsalu, Lig Okręgowych, Klas „A” i Klas „B” – czytamy w komunikacie na stronie internetowej MZPN.

Jednocześnie dodano, iż zgodnie z wyżej wymienionym rozporządzeniem rozgrywki dzieci i młodzieży (od A1 do F2) będą odbywały się tak, jak zaplanowano to w terminarzu rundy wiosennej.

Pozostaje pytanie, czy termin 28 marca nie zostanie przedłużony.

Czytaj także: Od poniedziałku lockdown Mazowsza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię