RKS Mirków zmierza po awans

0
364

RKS Mirków z meczu na mecz osiąga coraz lepsze wyniki i plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli B-klasy.

Piłkarze reaktywowanego klubu RKS Mirków, podobnie jak i pozostałe drużyny z niższych lig, ze względu na pandemię musieli trochę poczekać na powrót do gry. Ale jak już wyszli na murawę, nikt nie jest w stanie ich pokonać. W każdym kolejnym meczu strzelają coraz więcej bramek.

Rundę wiosenną Mirków rozpoczął zwycięstwem 2:0 nad ekipą KS Sobienie Jeziory. Oba gole zdobył Marek Zych, były zawodnik Orła Baniocha, który przyszedł do klubu podczas zimowego okienka transferowego. W następnym meczu – derby gminy Konstancin-Jeziorna, choć rozgrywane na terenie miejscowości w gminie Tarczyn – RKS nie dał szans rywalom do awansu, czyli Kosie Konstancin, wygrywając 4:0 (bramki: Raczko, Grzelka, Witek i Oklej). Kilka dni później zawodnicy w niebieskich trykotach pojechali do Puznówki, by ograć aż 5:0 miejscowy KS Puznówka (gole: Kucharski, Zych, Styczek, Barcikowski i gol samobójczy).

W 3 meczach drużyna z Konstancina-Jeziorny zdobyła komplet punktów, osiągając przy tym świetny bilans bramkowy. RKS zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli B-klasy, mając 3 oczka więcej niż rezerwy Wilgi Garwolin (jeden mecz mniej). 8 maja o godzinie 14.00 Mirków zmierzy się z Glinianką.

Czytaj także: Wywalczył półfinał w tenisie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię