Powołania do kadry

0
889

Życzymy pozostania w kadrze na jak najdłużej i wielu udanych występów w jej barwach!

Postawa piaseczyńskich piłkarek ręcznych została doceniona. W czwartek 18 czerwca Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej ogłosił na swojej stronie internetowej powołania do Kadry Wojewódzkiej Młodziczek dla zawodniczek z rocznika 2006 na konsultacje selekcyjne. Konsultacje będą miały miejsce pod koniec czerwca w Radomiu, oczywiście z zachowaniem wszelkich wytycznych sanitarnych. Wśród powołanych znalazły się cztery reprezentantki klubu KS Victoria Piaseczno.

Powołano pięć grup, w każdej po szesnaście dziewczyn, z takich klubów jak: UKS Varsovia, APR Radom, UKS Wilanowia Warszawa czy MKS Znicz Pruszków. W pierwszej grupie znalazły się Zofia Trzebiniak oraz Zofia Nowak z Victorii Piaseczno. Do drugiej grupy trafiły zaś Marta Wrzesińska i Oliwia Domowicz.

Duża grupa w Płocku

Trzeba dodać, że to nie pierwszy sukces piaseczyńskiej akademii piłki ręcznej w ostatnim czasie. Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej wysłał wcześniej powołania na konsultacje dla piłkarzy ręcznych z rocznika 2006, które odbyły się w zeszłym tygodniu w Płocku. Tu grupa z Piaseczna była jeszcze bardziej liczna.

Do kadry powołano sześciu zawodników Victorii: Tomasza Zagańskiego, Szymona Cieciorę, Kajetana Poniedziałka, Piotra Kusztala, Franciszka Pokusę (rocznik 2007) oraz Siergieja Chepycha. Na zgrupowanie zaproszono także piłkarzy ręcznych pobliskiego UKS Szczypiorniak Lesznowola: Wiktora Szałeckiego, Szymona Góralskiego, Tomasza Maciejka (rocznik 2007), Antoniego Filipowskiego i Pawła Schweizera.

Gratulacje dla wszystkich powołanych. Życzymy pozostania w kadrze na jak najdłużej i wielu udanych występów w jej barwach.

Czytaj także: Czas na Urzecze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię