Piłka ręczna uzależnia

0
252

To największy na Mazowszu i drugi co do wielkości w Polsce turniej szczypiorniaka.

W najbliższy weekend w halach w Mysiadle, Łazach, Mrokowie i Ruścu będzie miało miejsce wielkie wydarzenie dla fanów piłki ręcznej – III Ogólnopolski Turniej Piłka Ręczna Uzależnia. Organizatorem imprezy jest Uczniowski Klub Sportowy Szczypiorniak Lesznowola, a współorganizują ją UKS Rusiec i Gmina Lesznowola.

Na boisku zmierzą się zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych. Przed nami około 2585 minut gry w 102 meczach, w których wystąpi aż 41 drużyn z wielu województw Polski, a wśród nich między innymi: AZS Włocławek, MKS Lublin, Agrykola i Wisła Płock.

Mecze będą trwały od godziny 8.30 w sobotę i 8.00 w niedzielę. Ceremonia zakończenia turnieju z udziałem Grzegorza Gutkowskiego, prezesa Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej, planowana jest na godzinę 17.30 w niedzielę w Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle.

Zapraszamy do kibicowania – emocji z pewnością nie zabraknie. Dla tych, którzy nie będą mogli się pojawić, planowana jest transmisja na żywo w serwisie YouTube (kanał Piłka Ręczna Uzależnia).