Milę pobiegną wirtualnie

0
512

Jubileuszowa XX Piaseczyńska Mila Konstytucyjna odbędzie się w tym roku wirtualnie. Zawodnicy przebiegną milę indywidualnie, a do organizatorów prześlą informacje z aplikacji sportowej.

W związku z epidemią organizacja jakichkolwiek imprez masowych jest zakazana do odwołania. Od 20 lat w czasie majówki odbywa się w Piasecznie bieg upamiętniający uchwalenie Konstytucji 3 Maja – Piaseczyńska Mila Konstytucyjna. Organizator, Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Kondycja, postanowił dać wszystkim zainteresowanym szansę na udział w biegu również w tym roku. Zarejestrowani zawodnicy mają za zadanie przebiec 1 milę (1609 m) w dowolnie wybranym miejscu rejestrując czas z pomocą jednej z aplikacji sportowych. Bieg musi być zrealizowany w dniach 1-5 maja.

Szczegóły na swojej stronie podaje Kondycja.

Z racji dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości dokoła dopuszczamy kilka form realizacji biegu:
1. Jeżeli masz gdzie i jak bezpiecznie pobiec i nie narusza to przepisów aktualnych na dzień biegu – to biegnij 1 milę z zachowaniem wszystkich możliwych zasad bezpieczeństwa.
2. Jeżeli masz obawy związane z wyjściem, wykonaj bieg w obrębie swojej działki.
3. Jeżeli masz obawy związane z wyjściem, a posiadasz bieżnię mechaniczną to wykonaj bieg na urządzeniu.
4. Po ukończeniu biegu uczestnicy proszeni są o wysłanie zrzutów ekranów (Endomondo, Garmin Connect lub inna aplikacja rejestrująca aktywność), logów lub zdjęć z biegu na adres lub zamieścić na Facebook’u pod wydarzeniem 20 Piaseczyńska Wirtualna Mila Konstytucyjna.
5. Wpis w formie opisanej powyżej należy podpisać numerem pod jakim uczestnik został zarejestrowany na stronie organizatora.

    • WARUNKI UCZESTNICTWA

W biegu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które dokonały rejestracji i wniosły opłatę startową. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w biegu pod opieką osób dorosłych. Zgłoszenia osób niepełnoletnich mogą się odbywać tylko przez ich opiekunów/osoby dorosłe.

    • ZGŁOSZENIA, PAKIETY, OPŁATY

1. Zgłoszenia do biegu odbywały się będą poprzez wykupienie pakietu na stronie: www.kondycja.com.pl.
2. Każdy uczestnik dostaje pamiątkowy medal.
3. Opłata za bieg wynosi 20 zł.

Pakiety:

1. Wszystkie pakiety zakupione i opłacone do 5 maja 2020 roku, do godziny 23.59 włącznie wysłane będą po wypełnieniu warunku opisanego w pkt. 4 rozdziału „ORGANIZACJA BIEGU”.
2. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie Organizatora po uprzedniej informacji telefonicznej pod numerem 608-320-626.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię