Pechowe starcie

0
396

Seniorki UKS Lesznowola straciły punkty po tie-breaku z drużyną z Raszyna. Kolejny mecz ligowy już w najbliższą niedzielę.

Zawodniczki zespołu UKS Lesznowola rozegrały ostatnio starcie w ramach III Ligi siatkówki kobiet. Rywal był wymagający, gdyż do Lesznowoli przyjechał trzeci zespół w ligowej stawce, czyli UKS Orlęta Raszyn. Spotkanie obfitowało w emocje, ale ostatecznie z triumfu cieszyły się siatkarki ekipy przyjezdnych.

Pierwszy set bardzo dobrze zaczęła drużyna Lesznowoli, wygrywając 25:22. W drugim secie UKS Lesznowola z wyniku 19:24 był w stanie wyjść na 24:24, jednakże przeciwniczki wygrały go 27:25. Trzeci set to wygrana siatkarek gospodarzy 25:21. Niestety dla reprezentantek powiatu piaseczyńskiego kolejna odsłona meczu należała już do Raszyna, który zwyciężył wysoko 25:18. Losy rywalizacji rozstrzygnęły się w emocjonującym tie-breaku.

Lesznowola w dobrym stylu wygrywała 11:7, ale mimo to błędy w końcówce spowodowały, że to Orlęta Raszyn sięgnęły po zwycięstwo. Wynik 16:14 dla gości zakończył ten zacięty mecz.

UKS Lesznowola zajmuje obecnie 8. miejsce w ligowej tabeli. Kolejna szansa na zdobycie punktów już w tę niedzielę – siatkarki trenowane przez Tomasza Pałczaka zmierzą się na wyjeździe z zespołem MKS „Olimp” Mińsk Mazowiecki.

Skład UKS Lesznowola w meczu z Orlętami Raszyn: Kunicka W., Latos K., Kamińska N., Miszczuk J., Bąkiewicz P., Wojtyniak W., Nowacka K., Skibińska J., Jagusiak K., Janus A., Sampolińska E.

Czytaj także: Kolejne punkty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię