Najlepsza Grawitacja

0
862

Portal tancerze.info umieścił piaseczyński klub w prestiżowym rankingu.

Portal tancerze.info na podstawie statystyk dotyczących wyników grupowych i indywidualnych, zdobytych medali w konkursach w Polsce i zagranicą przygotował ranking najlepszych klubów tanecznych w Polsce. Piaseczyńska Grawitacja zajęła pierwsze miejsce w rankingu ogólnym biorącym pod uwagę wszystkie dyscypliny, detronizując 452 inne kluby. Klub zwyciężył także w kategoriach Disco Dance, Disco Freestyle i Hip-Hop.
Nie zabrakło także wyróżnień indywidualnych. W pierwszej dwudziestce najlepszych zawodników znajdziemy aż czterech z Grawitacji. Najwyżej uplasowała się Adrianna Poręcka, na ósmym miejscu znalazła się Julia Borowiecka, tuż za nią umieszczono Edytę Szczęsną, a na miejscu czternastym – Melanię Makowską.
– Super, że ktoś pokusił się o zrobienie takich statystyk, uświadamia to, jak przez te wszystkie lata wzrosła popularność tańca i jak wiele klubów i tancerzy startuje pod auspicjami IDO. A my jako Grawitacja? Nam ten ranking pokazał, że droga szkolenia zawodników, jaką obraliśmy, i wszechstronność, na którą postawiliśmy (rozwijamy tancerzy w różnych technikach), daje naprawdę dobre efekty – mówi Szymon Kowalewski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię