Nagrody dla badmintonistów

0
243

Mistrzowie Polski w badmintonie zostali nagrodzeni za swoje sukcesy.
Podczas sesji rady miejskiej 6 lipca Burmistrz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Piasecznie wręczyli nagrody dwójce zawodników klubu KS Hubertus z Zalesia Górnego – Adamowi Szolcowi i Dorocie Matysiak.
W dniach 10-12 czerwca podczas rozgrywanych w Ornecie Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w badmintonie Adam Szolc zdobył podwójne mistrzostwo Polski – zwyciężył w grze singlowej, a także deblowej. Zawodnik w ciągu całego turnieju stracił tylko jednego seta i został wybrany najlepszym zawodnikiem imprezy. Dodajmy, że Szolc powtórzył sukces sprzed dwóch lata, kiedy to również udało mu się sięgnąć po dwa złote medale mistrzostw Polski w kategorii młodzików.
Nagrodzona została również Dorota Matysiak, która zdobyła srebrny medal w grze podwójnej, w której wystąpiła z Aleksandrą Goszczyńską z drużyny UKS Millenium Warszawa. Niedługo przed mistrzostwami zawodniczki doznały kontuzji stawów skokowych, ale mimo to dały radę i osiągnęły ogromny sukces. W imieniu Doroty Matysiak nagrodę odebrał jej klubowy kolega, gdyż nie mogła być ona obecna na sesji.
Poza zawodnikami gratulacje odebrała także ich trenerka Katarzyna Garbacka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię