MKS wraca do gry

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego rozegrają łącznie osiem sparingów.

 

W zeszłą środę piłkarze klubu MKS Piaseczno wznowili treningi. Od najbliższego piątku czekać ich będą mecze kontrolne. Niektórzy rywale mogą okazać się naprawdę ciekawym sprawdzianem dla zawodników Igora Gołaszewskiego.

Na początek, 20 stycznia MKS zmierzy się z III-ligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Później przeciwnikami Piaseczna będą kolejno: będąca jedno miejsce wyżej w tabeli niż MKS Wilga Garwolin (27 stycznia), IV-ligowy Drukarz Warszawa (3 lutego), występująca w Centralnej Lidze Juniorów ekipa Legii Warszawa (10 lutego), reprezentant okręgówki KS Warka (17 lutego), ostatni zespół IV ligi na północy Bug Wyszków (24 lutego), Unia Warszawa (25 lutego) i juniorzy warszawskiej Polonii (3 marca). Niewykluczone, że 10 marca dojdzie do jeszcze jednego spotkania sparingowego, szczegółów jak na razie nie znamy. Wszystkie mecze odbędą się na stadionie w Piasecznie o godzinie 11.

Zdecydowanie najciekawiej zapowiadają się starcia ze stołecznymi ekipami, które na co dzień grają w Centralnej Lidze Juniorów. Po 17 kolejkach, z dorobkiem 39 punktów, liderem jest Legia, Polonia zaś zajmuje 10 miejsce w tabeli. Piaseczyńscy kibice z pewnością będą ciekawi, jak na tle młodych talentów dwóch uznanych firm wypadną ich ulubieńcy.

Obecnie MKS Piaseczno zajmuje 11 lokatę w ligowej tabeli. Start rozgrywek rundy wiosennej nastąpi 17 marca. Pierwszym przeciwnikiem MKS-u będzie Naprzód Skórzec.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama