Memoriał dla Korony

0
233

Młodzi piłkarze z Góry Kalwarii w bardzo dobrym stylu wygrali turniej w Warce. W ścisłym finale zmierzyły się ze sobą obie ekipy Korony.

W weekend przed Świętami Bożego Narodzenia w hali CeSiR w Warce odbył się XI Memoriał im. Daniela Malinowskiego. W turnieju piłkarskim wystąpiły drużyny młodzieżowe z rocznika 2007/2008. Na boisku zaprezentowali się zawodnicy: Legionu Głowaczów, Mazowsza Grójec, Energii Kozienice, KS Warka i prowadzeni przez trenera Edwarda Brzezińskiego gracze Korony Góra Kalwaria. Reprezentanci powiatu piaseczyńskiego pokazali znakomitą formę.

Korona wystawiła do gry dwa swoje zespoły. Pierwszy z nich zmierzył się w grupie z Warką, Legionem i Mazowszem. Druga ekipa podejmowała Warkę oraz Legion. Obie drużyny Korony wygrały wszystkie mecze grupowe – wśród nich takie triumfy jak 5:0 z Mazowszem Grójec, a także 5:0 z Warką – i zagrały ze sobą w finale.

Pierwszy zespół Korony zwyciężył z „dwójką” 2:1 i sięgnął po puchar. Królem strzelców całych zawodów, z dorobkiem 8 goli, został Beniamin Węcławiak. Ten sam piłkarz został również wybrany jednym z dwóch najlepszych zawodników turnieju.

– Brawo za bardzo dobry turniej, za piękną grę (nie obyło się bez horrorów, Korona I przegrywała z Legionem Głowaczów II 2:0, ale ostatecznie wygrała 2:3), za walkę i zaangażowanie od początku do końca – relacjonuje Korona Góra Kalwaria.

Dołączamy się do gratulacji. Życzymy wielu sukcesów w 2021 roku.

Czytaj także: Turniej żaków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię