KS Victoria Piaseczno zdobywa Olecko

0
395

Duży sukces piłkarzy ręcznych na ogólnopolskim turnieju.

Zawodnicy Victorii Piaseczno wrócili niedawno z trzydniowego ogólnopolskiego turnieju piłki ręcznej w Olecku. Piaseczyński klub na zawodach reprezentowały dwa zespoły. Absolutną rewelacją wydarzenia okazali się zawodnicy z rocznika 2010 i młodsi.

Młodzi szczypiorniści zwyciężyli w 5 z 6 meczów, dzięki czemu ze złotymi medalami stanęli na pierwszym stopniu podium.

– Drużyna nie była znana nikomu, gdyż tak naprawdę to był jej pierwszy turniej i pierwsze mecze o stawkę. Chłopcy grali wspaniale, fantastycznie się rozumieli i widzieli na boisku. Na szczególne wyróżnienie zasłużył Wiktor, który w młodszym roczniku został królem strzelców (39 bramek). Należy także wyróżnić „Pioruna” Filipa, który został najlepszym zawodnikiem drużyny oraz Antka, który dzielnie i wyjątkowo skutecznie bronił naszej bramki. Ogromne gratulacje dla całego zespołu za fantastyczny wynik oraz dla trenera Marcina za motywację i prowadzenie – relacjonuje KS Victoria Piaseczno.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się również zawodnicy z rocznika 2007. Choć pierwsze dwa mecze nie poszły po ich myśli, to później pokazali oni duży charakter. W meczu o 5 miejsce Piaseczno podejmowało Kadrę Województwa Warmińsko-Mazurskiego, która nie wzięła udziału w dwóch pierwszych starciach. Rywalizacja była niezwykle zacięta, Victoria postawiła rywalom ciężkie warunki, a spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w końcowych minutach.

– Drużyna ostatecznie zajęła 6 miejsce. Na wyróżnienie zasłużył Franek, zdobywając nagrodę dla najlepszego zawodnika drużyny. Gratulacje dla niestrudzonego tandemu trenerskiego: Moniki i Marka za super emocje – dodaje klub piłki ręcznej z Piaseczna.

Kolejną okazję do udowodnienia swoich umiejętności szczypiorniści Victorii będą mieli 24 stycznia 2022 roku w Ruścu – na zawody wybiera się rocznik 2007 i młodsi.

Czytaj również: Piłkarka Victorii powołana do kadry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię