Krychowiak w Oborach

243

Reprezentant Polski pojawił się na treningu Klubu Sportowego Konstancin.

W zeszłym tygodniu na zajęciach rocznika 2009 KS Konstancin zjawił się wyjątkowy gość. Przed czwartkowym meczem reprezentacji Polski z Armenią do Obór zawitał defensywny pomocnik kadry Adama Nawałki, Grzegorz Krychowiak. Gwiazdor – jak zawsze gustownie ubrany – zamienił kilka słów z młodymi adeptami futbolu.
Jak to się stało, że Krychowiak postanowił odwiedzić gminę Konstancin-Jeziorna?
– Jeden z rodziców, przy okazji wywiadu do telewizji z Grzegorzem Krychowiakiem, zorganizował go w naszym obiekcie. W tym czasie odbywał się trening dzieci z naszej akademii. To było dla nich miłe zaskoczenie, ponieważ nie wiedzieli o niczym i tu nagle na boisku pojawił się Grzegorz Krychowiak. Super sprawa, bo błysk w oczach dzieci był widoczny od samego początku – opisuje nam obecny na spotkaniu trener ekipy seniorów KS Konstancin Michał Madeński.
– Rozmowa była miła, ze względu na zgrupowanie kadry nie było to długie spotkanie, ale dał małym zawodnikom motywację do treningu, powiedział, że muszą ciężko pracować i przeć do przodu. Samo zdjęcie z nim będzie dla chłopaków ogromną pamiątką na całe życie. Super, że udało się zaprosić topowego zawodnika do naszego klubu, to ogromny zaszczyt. Dla nas, trenerów, to też fajna sprawa zobaczyć piłkarza przez duże „P” na własne oczy – dodaje.
Młodzież z pewnością długo nie zapomni tego dnia. A kto wie? Może za parę lat któryś z graczy pójdzie w ślady gwiazdora kadry?