Konkurs na logo „100 lat piaseczyńskiego sportu”

0
226

Gmina Piaseczno ogłosiła konkurs na projekt logo obchodów 100-lecia piaseczyńskiego sportu. Zaprojektowane logo towarzyszyć będzie przez cały 2022 rok podczas wydarzeń sportowych organizowanych zarówno przez kluby sportowe jak i przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie.

Używać będziemy je na plakatach, banerach, zaproszeniach, informacjach prasowych, ściankach medalowych oraz na koszulkach okolicznościowych i innych gadżetach. Chcemy, żeby logo było nowoczesne, odpowiadało dzisiejszym trendom, podobało się ludziom młodym, aktywnym, uprawiającym sport.

Logo powinien towarzyszyć (być wpleciony) napis 100 lat piaseczyńskiego sportu. Może, ale nie musi być data 1922-2022. Logo obchodów może w jakiś sposób nawiązywać, ale nie musi do oficjalnego logo Gminy Piaseczno.

W 2022 roku obchodzić będziemy 100-lecie sportu w Piasecznie. Dokładnie w 1922 roku powstał bowiem pierwszy oficjalny klub sportowy na naszym terenie – “Jedność” Żabieniec.

Powołany Komitet Organizacyjny przygotowuje już scenariusz całorocznych obchodów. Chcemy, aby nowy logotyp towarzyszył wszystkim imprezom sportowym roku 2022.

Szczegóły, regulamin i zasady konkursu na platformie: www.designer.pl

  • Data zakończenia konkursu: 2021-06-03 11:09 (termin może zostać przedłużony przez Organizatora).
  • Termin i sposób wyłonienia zwycięzcy: 11 dni od daty zakończenia konkursu (termin może zostać przedłużony przez Organizatora).
  • Konkurs z nagrodą gwarantowaną

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię