Kadeci z medalami

0
200

Brawa dla zawodników KS X-Fight Piaseczno! Kolejna okazja, by stanąć na podium, już w tę sobotę.

Kickboxing to jedna z dyscyplin, w której Piaseczno może pochwalić się wieloma osiągnięciami. Reprezentanci klubu KS X-Fight Piaseczno regularnie biorą udział w prestiżowych zawodach, osiągając świetne wyniki. Nie inaczej było na listopadowych mistrzostwach.

10 listopada w hali Reduta na warszawskiej Woli odbyły się Mistrzostwa Warszawy Kadetów (10-15 lat) w Pointfightingu. W imprezie wzięło udział 80 zawodników z 10 klubów. Zawodnicy z Piaseczna kolejny raz pokazali bardzo duże umiejętności.

Jan Bocheński i Cezary Aderek (kadeci starsi) wygrali swoje kategorie wagowe. Gustaw Wielądek zwyciężył w kategorii +47 kilogramów wśród kadetów młodszych. W tej samej kategorii wiekowej brązowe medale wywalczyli: Bartosz Dobrowolski (-37 kilogramów) i Adam Bachman (-37 kilogramów i -42 kilogramy). Drużyna w składzie: Gustaw Wielądek, Bartosz Dobrowolski, Adam Bachman i Hania Kasprowicz stanęła na najwyższym stopniu podium.

Gratulujemy medali! 23 listopada następna okazja, by sięgnąć po zwycięstwo – w Wołominie odbędzie się turniej kickboxingu dla kadetów i dzieci. Życzymy jak najlepszych występów.