Grawitacja 11 razy na podium

0
1270

W niedzielę dobiegło końca niesamowite taneczne wydarzenie, które było prawdziwą ucztą dla „oka i ucha” wszystkich miłośników i pasjonatów sztuki tanecznej, a mianowicie Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization OSSA 2020 w technikach Disco Dance, Disco Freestyle, Dance Show, Jazz Dance, Balet, Modern Contemporary i wielu innych.

W ciągu tego niezwykle intensywnego tygodnia od poniedziałku 31.08 do niedzieli 6.09 w komfortowym hotelu w Ossie o tytuły Krajowych Mistrzów IDO oraz nominację na MŚ i ME IDO walczyło 2650 zawodników z ponad 100 ośrodków tanecznych z całej Polski. Sprawne i bezpieczne zorganizowanie mistrzostw wymagało od organizatorów w obecnym czasie o wiele więcej pracy niż zwykle.

Piaseczno reprezentowało aż 40 zawodników z Grawitacja Sport Academy. Długo wyczekiwane zawody przerosły ich oczekiwania, wzbudziły wiele emocji. Wszyscy tancerze Grawitacji stanęli na wysokości zadania i pomimo specyficznego czasu pandemii dali z siebie wszystko, prezentując wspaniałe programy.

Zaowocowało to medalami, pucharami i miejscami w ścisłych finałach a tym samym nominacjami na Mistrzostwa Świata i Europy. Reasumując, zdobyliśmy aż 11 medali w tym siedem złotych, trzy srebrne i trzy brązowe. Specyfiką Grawitacja Sport Academy jest wszechstronność, tancerze Grawitacji sprawdzają się zarówno w stylach Street Dance (Disco Dance, Disco Freestyle) jak i artystycznych (Jazz Dance, Modern, Balet). Dało się to zauważyć na Mistrzostwach w Ossie, gdzie grawitacjanie byli jednym z nielicznych klubów prezentujących się w/w technikach. Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak wielkiego sukcesu Grawitacji: Urszuli Strzeżek, Szymonowi Kowalewskiemu oraz zawodnikom, instruktorom i rodzicom.

Czytaj również: III Memoriał Rosłona

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię