Gosirki Piaseczno zremisowały z Legią Warszawa

0
542

Gosirki pozostają niepokonane od 19 września.

Piłkarki klubu KS Gosirki Piaseczno są w bardzo dobrej formie, co potwierdzają ostatnie wyniki. Po wrześniowej porażce z Polonią Warszawa 2:4 żadnej z drużyn nie udało się wygrać z piaseczniankami. Gosirki pokonały 4:1 Mazovię Grodzisk Mazowiecki, później na wyjeździe rozgromiły 4:0 Vulcan Wólkę Mlądzką i zremisowały 2:2 z KS Wilanów. Następne było starcie z rezerwami AZS Warszawa, w którym rywalki prowadziły już 2:0. Po znakomitej grze udało się jednak strzelić 3 bramki (ich autorkami były Aleksandra Tokaj, Julia Tulo i Marta Łukasiak) i wywieźć cenny komplet punktów. Na tym meczu dobra passa się nie zakończyła.

Piaseczno zremisowało 1:1 ze Żbikiem Nasielsk, a w minionej kolejce piłkarki Gosirek wybrały się do Warszawy na mecz z jedną z najlepszych ekip ligi. Legia Soccer Schools postawiła na Łazienkowskiej trudne warunki, ale to zawodniczki z Piaseczna dwa razy wychodziły na prowadzenie za sprawą bramek Julii Tulo. Od 60. minuty (przy stanie 2:1) Gosirki musiały radzić sobie w 10, ponieważ czerwoną kartkę za faul obejrzała Roksana Piechal. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.

Po 10 meczach Gosirki zajmują 7. miejsce w liczącej 12 zespołów tabeli IV ligi. W ostatnim meczu rundy jesiennej Piaseczno zmierzy się u siebie z Ostrovią Ostrów Mazowiecki.

Czytaj również: Gosirki Piaseczno wygrywają w lidze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię