Dwa zwycięstwa w jeden weekend

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Zakończył się zapowiadany przez nas weekend siatkarski. Zawodniczki Perły Złotokłos oraz Krótkiej Mysiadło występujące w III lidze seniorek zwyciężyły w obu rozegranych spotkaniach.

Siatkarski weekend rozpoczął się już w piątek, 19 lutego, meczem pomiędzy zawodniczkami LKS Perła Złotokłos a UKS Esperanto Warszawa. W rewanżowym spotkaniu zawodniczki wywalczyły zwycięstwo, pokonując drużynę Esperanto 3:2.
W sobotę, 20 lutego, w wyjazdowym spotkaniu zmierzyły się zawodniczki MUKS Krótka Mysiadło z płockimi zawodniczkami MUKS Volley Płock. W rozegranym spotkaniu III ligi siatkówki seniorek zawodniczki Krótkiej Mysiadło pokonały Volley Płock 3:2.
Zgodnie z terminarzem Mazowieckiego Związku Piłki Siatkowej w najbliższy weekend planowane są następujące spotkania: Perła Złotokłos jako gospodarz spotka się 27 lutego z drużyną UKS S.O.S. Węgrów, Drużyna Krótkiej Mysiadło w meczu wyjazdowym rozegra spotkanie z drużyną Lider Radom MUKS. W niedzielę 28 lutego planowane jest spotkanie SPS Konstancin-Jeziorna z drużyną KKS Kozienice.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama