Brązowy medalista

0
593

Fantastyczna passa zapaśników z Piaseczna trwa dalej. Brawa dla Antoniego Trettera!

W ostatnim czasie na łamach Przeglądu Piaseczyńskiego na bieżąco opisujemy spektakularne sukcesy reprezentantów powiatu piaseczyńskiego w zapasach. Informowaliśmy między innymi o październikowych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, na których zawodnicy drużyny UKS „Piątka” Piaseczno sięgali po medale, a także Mistrzostwach Mazowsza w Radomiu, gdzie ekipa z Piaseczna zajęła drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej, również przywożąc okazałe medale. Mamy listopad i zapaśnicy z Piaseczna ponownie dają kibicom ogromne powody do dumy.

W ostatni weekend 13-15 listopada w Kostrzynie nad Odrą odbyły się IX Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w stylu klasycznym. W rywalizacji świetny wynik zanotował Antoni Tretter.

Zawodnik „Piątki” został brązowym medalistą w kategorii wagowej do 57 kilogramów. Na turnieju stoczył pięć walk, z których w czterech zwyciężył przed czasem. Nie udało mu się tylko odnieść zwycięstwa w półfinale, w którym walczył z przyszłym mistrzem Polski.

– Gratulacje, Antek! Podziękowania także dla Maksa, Staśka i Maćka za udział w tak ważnej imprezie – gratulują zapaśnicy z Piaseczna.

My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy wszystkim zapaśnikom jak największej liczby medali w trakcie przyszłych zawodów.

Czytaj także: Podsumowanie kolejki ligowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię