Zagłosuj na siłownię

0
513

To od głosów mieszkańców zależy, czy w gminie stanie siłownia plenerowa.

W maju wystartowała ogólnopolska akcja pod nazwą „Nestlé porusza Polskę”, w ramach której firma sfinansuje 16 siłowni terenowych, po jednej w każdym województwie. W całym kraju można już głosować na blisko 500 lokalizacji zgłoszonych do konkursu przez gminy. Nie zabrakło wśród nich także gmin z powiatu piaseczyńskiego.
Na świeżym powietrzu, przy uzyskaniu odpowiedniej liczby głosów, można by poćwiczyć: przy ulicy Szkolnej w Lesznowoli, przy ulicy Osiedlowej w Mysiadle oraz ulicy Rekreacyjnej w Starej Iwicznej. Poza Lesznowolą w konkursie bierze udział również gmina Góra Kalwaria, a siłownia miałaby się znaleźć na nieco zaniedbanym terenie przy ulicy Stefana Batorego.
Obecnie w naszym powiecie prowadzi Lesznowola – 56 głosów (stan na 21 maja) – a tuż za nią z liczbą 43 głosów znajduje się Góra Kalwaria. Na razie to i tak o wiele za mało, by cokolwiek ugrać, ponieważ będąca na czele wieś Drwalew z gminy Chynów posiada obecnie 4 639 głosów. Wobec tego mieszkańcy powinni się porządnie zmobilizować. Głosować można codziennie, oddając maksymalnie jeden głos każdego dnia, do 30 czerwca 2017 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię