Zagłosuj na filmy

215

Kolejna edycja kina plenerowego w Piasecznie – zapraszamy do głosowania na filmy!

Kino plenerowe cieszy się w Piasecznie dużym zainteresowaniem. Wydarzenie organizowane jest przez Biuro Promocji i Informacji oraz Młodzieżową Radę Gminy Piaseczno.
W tym roku wyświetlone zostanie osiem filmów. Na stronie MRG widnieje informacja, że „w tym roku będzie jeszcze lepsze nagłośnienie – 4 kolumny zamiast dwóch. Oczywiście w tym roku będzie również do naszej dyspozycji 100 leżaków! Także będzie to jedna z najlepszych edycji kina plenerowego!”.
Na stronie MRG zaprezentowano listę 36 filmów, spośród których można wybierać te, które chcemy, by pojawiły się podczas wydarzenia. Osiem tytułów z najlepszymi wynikami pojawi się w tegorocznej edycji kina plenerowego. Wszystkie filmy swoje premiery miały w latach 2013-2017.
– Kiedy cztery lata temu podczas budżetu pojawił się pomysł na organizację kina plenerowego wiedzieliśmy, że będzie to hit ale nie spodziewaliśmy się, że aż taki! Na każdym seansie od 4 lat było mnóstwo osób, a rekord padł 2 lata temu, gdzie na pokaz filmu przyszło ponad 600 osób! Dodatkowym atutem kina są zakupione już w zeszłym roku przez biuro promocji leżaki. W tym roku na początku maja ruszyliśmy z ankieta, gdzie znajduje się 36 pozycji, z których mieszkańcy wybiorą osiem tych, które chcą zobaczyć na tegorocznej edycji kina. Serdecznie zapraszam do głosowania, niech to będzie nasz wspólny wybór – zachęca przewodniczący MRG, Jan Ciechomski.
Obecnie najwięcej głosów zebrały „Wiek Adeline” i „Praktykant”. Głosy można oddawać na stronie: http://www.mrg.piaseczno.eu/ankieta-filmy-na-wakacyjnym-kinie-plenerowym-17.