XIII Piknik Rodzinny już 3 czerwca!

0
301

Pierwsza sobota czerwca w Konstancinie -Jeziornie upłynie pod znakiem Pikniku Rodzinnego w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Wojewódzkiej 12.

 

Już po raz trzynasty organizatorzy proponują znakomitą zabawę, z której co roku korzysta ponad 1 000 mieszkańców powiatu piaseczyńskiego wraz z rodzinami. To wspaniała impreza, podczas której przede wszystkim widać współpracę rodziców, pedagogów, dzieci i sympatyków szkoły, która potrafi zjednoczyć wszystkich w imię wspólnego celu, którym w tym roku jest wzbogacanie bazy dydaktyczno-sportowej placówki. Atrakcji z pewnością nie zabraknie i każdy znajdzie coś dla siebie!
Dlaczego warto wybrać się w najbliższą sobotę do konstancińskiej Jedynki?
Będą gry i zabawy sportowe pod okiem profesjonalnych trenerów. Nie zabraknie emocji sportowych także dla wielbicieli piłki nożnej– na boisku spotkają się drużyny samorządowców i strażaków.
Zaplanowano liczne warsztaty plastyczne, na których będzie można stworzyć m.in. biżuterię z koralików, art-zwierzaki czy spróbować swoich sił w origami. Wspaniałą okazją do zdobycia nowych umiejętności będzie Wyspa Małego Ogrodnika, czyli warsztaty ogrodniczo-ekologiczne. Na najmłodszych czekają zapewnione przez Gminę Konstancin-Jeziorna dmuchane zamki i zjeżdżalnie. W tym czasie panie skorzystają ze strefy wizażu. Spotkanie uświetni pokaz mody, na wybiegu zobaczymy nie tylko mamy uczniów z Jedynki, ale również przedstawicielki grona pedagogicznego.
Scenę zdominują występy wokalne, instrumentalne i taneczne przygotowane przez uczniów. Odbędą się też pokazy sztuk walki – karate i judo.
Podczas całej imprezy będzie można odpocząć, próbując domowych ciast w kawiarence, a także
napić się kawy, goście skosztują kuchni polskiej i dań z grilla.
W punkcie medycznym będzie można skorzystać z pomiaru ciśnienia u ratownika medycznego.
Jak co roku wielką atrakcją będzie Loteria Fantowa.
Warto zapamiętać: Konstancin-Jeziorna, ul. Wojewódzka 12, w sobotę, 3 czerwca w godzinach 10.00-15.00 – znakomita zabawa gwarantowana!
Patronat medialny nad imprezą objęły „Przegląd Piaseczyński” oraz portal Konstancin24.eu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię