Wysoki standard dla każdego

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W pięknej okolicy Konstancina, powstał niezwykły gabinet stomatologiczny. Piękne wnętrza, przyjazna atmosfera i najnowocześniejsze metody w stomatologii. Stomatologia Królewska 24 w Klarysewie to miejsce o wysokim standardzie, które jest dostępne dla każdego.

 

Gabinet wśród konkurencji wyróżnia wiele rzeczy, m.in. endodoncja (czyli leczenie kanałowe), w której jako nieliczni, stomatolodzy z Królewskiej używają mikroskopu, oraz stomatologia dziecięca.

– Anatomia zębów jest skomplikowana. Zęby między sobą się różnią, chociażby liczbą korzeni i kanałów, a te różnią się od siebie kształtem – informuje nas stomatolog Kamila Kruk, założycielka Stomatologia Królewska 24. –  Aby wyleczyć kanałowo ząb konieczna jest precyzja i staranność, a do tego musimy wszystko widzieć. To w zasadzie jest możliwe tylko przy użyciu mikroskopu endodontycznego, z którego my korzystamy.

Stomatologia dziecięca to natomiast spore wyzwanie. Dzieci boją się czasem obcinania paznokci, nie mówiąc już o dentyście. W dodatku, o czym wielu rodziców nie wie, próchnica zębów mlecznych rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Dlatego tak ważne jest aby znaleźć dobrego dziecięcego stomatologa.

– Dla nas ważne jest aby dziecko nie tylko nie odczuwało dolegliwości, ale również żeby wizyta u nas kojarzyła się z czymś przyjemnym i atrakcyjnym  – mówi nam dr Kamila Kruk. – W naszym gabinecie dbamy zarówno o zęby mleczne jak i stałe, nie tylko lecząc próchnicę. Dużą uwagę przykładamy również do zabiegów profilaktycznych. Nauczymy każdego małego pacjenta jak dbać o ząbki, a rodzicom doradzimy jakie szczoteczki i pasty do zębów są odpowiednie dla ich pociech.

Zapraszamy.

Stomatologia Królewska 24

krolewska24.pl, 504 633 394

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama