Wieczór Dobrej Woli

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wieczór mikołajkowo-andrzejkowy Stowarzyszenia Dobra Wola odbył się w piątek 1 grudnia. Wspaniała atmosfera i Św. Mikołaj wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój.

To już X raz Stowarzyszenie Dobra Wola organizuje spotkanie dla swoich podopiecznych i przyjaciół. Jak wszystko, co związane z Dobrą Wolą, spotkanie było otwarte dla wszystkich. W tym roku odbyło się w nowej, większej sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego.

– Kłaniamy się nisko Wolontariuszom z Mrokowa, Łaz, Piaseczna i innym, za wspaniałą pracę, Starostwu za organizację, gościnę i sałatki, Gminie Piaseczno za paczki, księdzu Andrzejowi za słowo i opłatki, Hotelowi Poniatowski za pierogi, Pani Danusi Mroczek za barszcz i krokiety, Szkole Podstawowej nr 1 za kapustę z grzybami, rodzicom Aniołów za domowe ciasta, Tadeuszowi Kurasiewiczowi i artystkom ze Stowarzyszenia Gama za oprawę muzyczną, Piotrusiowi Kandybie za słodycze i inne, Rysiowi Tyszeckiemu za siano – napisał rano Jacek Zalewski, tata Anioła Kuby i prezes Stowarzyszenia.

Święty Mikołaj rozdał prezenty, goście z organizatorami zaśpiewali kolędy i tak zaczął się grudzień w powiecie.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama