Udzieliła 1000 ślubów

0
445

W Urzędzie Gminy pracowała przez 25 lat, a od 2014 roku kierowała Urzędem Stanu Cywilnego. Teraz Elżbieta Czeczot przechodzi na emeryturę.

Elżbieta Czeczot to postać doskonale znana parom, które postanowiły związać się węzłem małżeńskim w gminie Góra Kalwaria. W magistracie przepracowała aż 25 lat, w ciągu których na zwolnieniu przebywała przez zaledwie 7 dni. Zaczynała jako sekretarka burmistrza, a następnie została zastępcą kierownika miejscowego Urzędu Stanu Cywilnego, na czele którego stanęła w 2014 roku. W ciągu swojej pracy udzieliła ponad 1000 ślubów. Po wielu latach pracy pani Elżbieta postanowiła przejść na zasłużoną emeryturę. Ostatnio pożegnało ją kierownictwo i pracownicy Urzędu Miasta.

– Była pani uśmiechniętą, elegancką i piękną wizytówką naszej gminy – podziękował urzędniczce Arkadiusz Strzyżewski, burmistrz gminy Góra Kalwaria.

Nowym kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Górze Kalwarii została Anna Szwarc, która do tej pory pełniła w urzędzie funkcję podinspektora ds. dowodów osobistych. Co ciekawe, nowa pani kierownik jest świeżo upieczoną mężatką.

Czytaj również: 18 powstańców z Góry Kalwarii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię