Przeprowadzka biblioteki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W nowym budynku został zainstalowany nowoczesny system oświetlenia, dzięki któremu czytanie będzie bardziej przyjazne dla oczu.


Miesząca się do niedawna przy ulicy Rycerskiej Filia Biblioteki Publicznej w Skolimowie przenosi się do zabytkowego budynku znajdującego się pod adresem Moniuszki 22B, w którym niegdyś funkcjonowała placówka poczty.
Budynek z pewnością spodoba się mieszkańcom. Usytuowany jest on niedaleko przystanku autobusowego, zainstalowano w nim nowoczesny system oświetlenia z regulacją intensywności, dzięki któremu czytanie będzie bardziej przyjazne dla oczu. Ponadto mieszkańcy będą mogli korzystać z multimediów, a dla dzieci przygotowano specjalną salę do zabaw interaktywnych. Poza tradycyjnymi książkami pojawi się wypożyczalnia e-booków. W bibliotece prowadzone będą różnego rodzaju warsztaty, spotkania z ciekawymi osobami, nie zabraknie także filmoteki.
Obecnie filia jest w trakcie urządzania, planowane jest uroczyste otwarcie, o którym mieszkańcy zostaną powiadomieni.
– Już wkrótce zaprosimy Państwa do nowego lokalu przy ulicy Moniuszki 22B. Nieterminowe zwroty spowodowane przeprowadzką nie będą podlegały uiszczeniu opłaty. Za to będzie pięknie! Bardzo się dla Państwa staramy. Będą piękne regały z większą ilością książek i audiobooków, niezwykłe oświetlenie zdrowe dla oczu, sala dla dzieci i na spotkania autorskie. Już wkrótce! – poinformowała Biblioteka Publiczna w Konstancinie-Jeziornie na swojej stronie internetowej.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama