Podróżnicy z Piaseczna potrzebni od zaraz

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ilość miejsc ograniczona!


Właśnie powstaje w Piasecznie specjalny projekt podróżniczo-kulinarny. Już niedługo na łamach naszej gazety poinformujemy o szczegółach tego przedsięwzięcia. Jednak zanim to nastąpi poszukiwani są podróżnicy z Piaseczna i okolic, którzy chcieliby dołączyć do tego projektu.
W skrócie: kilka miesięcy w roku (z przerwami) wyrusza w podróż bus-camper po Polsce, Europie i dalej, w poszukiwaniu ciekawych miejsc, niezwykłych ludzi i wyjątkowych smaków. Ze wszystkich wypraw powstaje blog i vlog, dzięki czemu będzie można na bieżąco śledzić podróże ekipy z Piaseczna.
Jeśli zatem masz trochę czasu lub masz pracę, którą możesz wykonywać z dowolnego miejsca na świecie (np. z laptopem i internetem) – może jest to pomysł właśnie dla Ciebie. Organizator poszukuje szczególnie osób pracujących jako freelancerzy, w pierwszej kolejności filmowca-montażystę, fotografa, blogerów, specjalistów od marketingu i social media.
Chcesz przeżyć przygodę życia? Chcesz być współtwórcą takiego projektu? Pragniesz, by podróże były Twoim sposobem na życie? Jesteś kreatywną, uczciwą, sympatyczną, zaangażowaną, pracowitą osobą? Zgłoś się jak najszybciej.
Sposób rekrutacji: nagraj 2-3 minutowy filmik o sobie (jakość nie ma większego znaczenia). Opowiedz kim jesteś, co robisz, dlaczego chcesz dołączyć do projektu i dlaczego to właśnie Ciebie warto wybrać. Prześlij link do filmu na adres organizatora: info@NewOldRecipes.pl
Osoby i firmy, które chciałyby w jakikolwiek sposób wesprzeć ten projekt lub nawiązać współpracę, również prosimy o kontakt na podany adres e-mail.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama