Monitoring nie pomógł

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wandale nadal są poszukiwani.

 

Miesiąc temu Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie opublikowała na swojej stronie internetowej wizerunek osób podejrzewanych o zniszczenie tablicy z regulaminem na świeżo odnowionej skarpie wiślanej w Górze Kalwarii. Akt wandalizmu miał miejsce w sierpniu tego roku, sprawa zbulwersowała mieszkańców. Policjanci liczyli, że dzięki upublicznieniu fragmentów z nagrania monitoringu uda się odnaleźć sprawcę. Jak na razie jednak nic się w tej kwestii nie zmieniło.

– Czynności w sprawie uszkodzenia tablicy z regulaminem na skarpie wiślanej w Górze Kalwarii nadal trwają. Zamieszczone wizerunki do chwili obecnej nie przyczyniły się do ustalenia sprawców przedmiotowego wykroczenia. Z chwilą zakończenia czynności wyjaśniających prawne strony zostaną poinformowane stosownym pismem – poinformował nas Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Górze Kalwarii Aspirant Sztabowy Radosław Książek.

Część mieszkańców wskazuje, iż nagranie z monitoringu jest w takiej jakości, że bardzo ciężko jest kogokolwiek rozpoznać na jego wycinkach. Oby jednak policjantom udało się złapać podejrzanych.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama