Michał potrzebuje pomocy. Obecnie ma trzecią wznowę ostrej białaczki limfoblastycznej

2551
Michał Lorens choruje na białaczkę. Już dwa razy, m.in. dzięki zbiórkom pieniędzy, prawie ją pokonał. Jednak białaczka po raz trzeci okazuje się silniejsza.
– Michał ma jeszcze jedną szansę do wykorzystania – Jego organizm więcej prób nie wytrzyma, ale nikomu nie można odmówić walki o życie. Tym razem po nową nadzieję na życie musimy lecieć aż do Chin. Terapia nazywa się Car-T cells i jest nastawiona. Te Chiny, ta podróż życia już teraz trzymają Michała na duchu. Gdyby nie dostał tej szansy, prawdopodobnie nie chciałby się już dalej leczyć – na stronie Fundacji Siepomaga.pl piszą rodzice Michała.
Michał ma 20 lat. Obecnie ma trzecią wznowę ostrej białaczki limfoblastycznej.
Podczas drugiej wznowy był leczony w Niemczech terapią Car-T cells, która okazała się bardzo skuteczna przeciwko tym komórkom białaczkowym, które wtedy Michał miał we krwi. Jedna kiedy białaczka zmutowała stało się konieczne powtórzenie terapii.
– Byliście z Michałem przy każdej wznowie i w każdej walce o życie. Prosimy, pomóżcie nam jeszcze tym razem. Nasze dziecko może żyć, mieć w perspektywie studia, wakacje… W Jego wieku śmierć powinna być czymś odległym. Tymczasem śmierć trzymamy za drzwiami i walczymy o kolejny cud  proszą rodzice na stronie Fundacji.

Można pomóc wpłacając choćby złotówkę:

https://www.siepomaga.pl/michal-lorens