Bogumiła Stępień nadal poszukiwana

0
1175

Już ponad dobę trwają poszukiwania starszej pani z głęboką demencją, która wczoraj opuściła Dom Seniora w Konstancinie-Jeziornie.

78- letnia Bogumiła Stępień po raz ostatni widziana była w dniu wczorajszym (17 lipca) około godziny 18.30 na ulicy Chodkiewicza w Konstancinie- Jeziornie. Pomimo bardzo szybko rozpoczętej akcji poszukiwawczej prowadzonej przez pracowników Domu Seniora, policję i inne zawiadomione służby, do tej pory nie udało się jej odnaleźć.

Kobieta ma 160 cm wzrostu, siwe krótki włosy. Na ręku posiadać może opaskę z numerem telefonu do opiekuna. Ubrana była w czerwony sweter, ciemne spodnie i białe klapki. Zaginiona ma problemy z pamięcią, z powodu schorzenia, na które cierpi ma utrudniony kontakt z rzeczywistością. Wszystkie osoby, które ją widziały lub znają jej aktualne miejsce pobytu proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie pod numerem tel. 22 60 45 213 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju. Kontaktować można się również pod nr telefonów podane przez Dom Seniora: 885 159 159, 600 66 11 13.