Nowa sygnalizacja na ul. Chyliczkowskiej jest już prawie gotowa. Kierowcy muszą jednak zachować szczególną ostrożność jeszcze przez kilka dni.

Gotowy jest projekt utwardzenia i odwodnienia ul. 11-go Listopada w Piasecznie. Teraz tylko trzeba znaleźć pieniądze na jego realizację.

Od września przedszkolaki z „Leśnej Chatki” mają uczyć się i bawić w nowej siedzibie na rogu ulic Prusa i Sanatoryjnej. Nie wiadomo jednak, czy wykonawca zdąży oddać budynek w terminie.

Rozbieżne nazwy przystanków, rozkłady jazdy dla niewłaściwego kierunku i brak informacji o rozkładzie jazdy obowiązującym w czasie objazdu to bolączki podróżujących ostatnio przez Łazy.

Głód, plastikowe ubrania, kryzys i wojny – to nas czeka, jeżeli zabraknie pszczół. 8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół.

Koncepcje na przejście przez tory w Zalesiu Górnym oraz inne rozwiązania komunikacyjne przy linii kolejowej właśnie trafiły do zaopiniowania.

Specustawa mieszkaniowa ma przyspieszyć budowę nowych mieszkań. Jednak architekci, urbaniści i miejscy aktywiści nazwali ją ustawą dla deweloperów. Co oznacza podpisanie specustawy?

Jak co roku w Zalesiu Dolnym odbyły się obchody rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Trudno o nim powiedzieć, że to mieszkaniec, bardziej pasuje „stały bywalec”.  Często siedzi nieopodal wejścia i obserwuje wchodzących do urzędu petentów.

W pierwszym półroczu 2018 r. Port Lotniczy im. F. Chopina obsłużył 8 mln pasażerów. To o 14,8% więcej niż w tym samym okresie w 2017 r.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama