Zdobądź dofinansowane na realizację projektu z zakresu edukacji kulturowej

0
295

Narodowe Centrum Kultury wychodzi z propozycją wzięcia udziału w konkursie na projekt skierowany do nauczycieli i animatorów zajmujących się edukacją kulturową dzieci i młodzieży w województwie mazowieckim. NCK realizuje ten konkurs w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021: Mazowieckie.

Organizatorowi zależy na partnerskiej współpracy nauczycieli i animatorów kultury. Zachęca, aby obie te grupy wychodziły poza sferę własnej działalności i wspólnie realizowały projekty kulturalno-edukacyjne.

Wyłonione projekty z poszczególnych subregionów województwa mazowieckiego otrzymają

dofinansowanie w kwocie 24 000 zł.

1/ Aby wziąć udział w Konkursie:

✔Przygotuj interesujący projekt z zakresu edukacji kulturowej, skierowany do dzieci i młodzieży z województwa mazowieckiego.

✔Zapoznaj się z Regulaminem dostępnym na stronie http://bmkmazowieckie.pl/.

✔Wypełnij formularz zgłoszeniowy w formie elektronicznej: https://forms.gle/sCrCjuQPpoxTm1C46

✔Wypełnij i prześlij prawidłowo wypełnione zgłoszenie stanowiące Załącznik nr 2 do Regulaminu i prześlij je na adres do 24 czerwca br.

2/ Ważne informacje:

✔Przedmiotem Konkursu są projekty z zakresu edukacji kulturowej realizowane na rzecz dzieci i młodzieży z województwa mazowieckiego.

✔Działania edukacyjne i animacyjne realizowane w ramach zgłoszonego do Konkursu projektu mogą być realizowane w sposób tradycyjny, w przestrzeni publicznej (offline), jak i w Internecie (online).

✔Zachęcamy do składania wniosków o dofinansowanie projektów działań kulturalnych angażujących dzieci i młodzież w okresie wakacyjnym.

✔W Konkursie nie mogą brać udziału osoby, które otrzymały już dofinansowanie w Konkursie na realizację przedsięwzięć z zakresu edukacji kulturowej w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021: Mazowieckie.

Więcej na temat programu na stronie: http://bmkmazowieckie.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię