Zaśpiewaj po rosyjsku! Nabór do chóru

0
494

Niepowtarzalna okazja dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił w śpiewaniu. W Centrum Kultury w Piasecznie rusza nabór do chóru rosyjskojęzycznego.

Piaseczno staje się coraz bardziej wielokulturowe i na ulicy, w sklepie czy w pracy coraz częściej możemy spotkać osoby mówiące po rosyjsku czy ukraińsku. Wychodząc naprzeciw sytuacji oraz chcąc ożywić społeczność lokalną, pani Irina Pushkarova wyszła z inicjatywą stworzenia chóru rosyjskojęzycznego. Pani Irina studiowała teorię muzyki w Odessie, następnie zdobywała dalsze wykształcenie muzyczne na Uniwersytetach na Ukrainie (nauczyciel muzyki i sztuki, nauczanie fortepianu, mistrzowska szkoła muzyczna – wokal), a obecnie współpracuje z Centrum Kultury w Piasecznie. Każdy, kto chciałby spróbować swoich sił w chórze, może wziąć udział w naborze do grupy dziecięcej (12.30) lub dla dorosłych (13.30) w sobotę 26 września, w Przystanku Kultura. Organizatorzy: Centrum Kultury w Piasecznie, Gmina Piaseczno.

„Śpiewaj Razem z Nami!” – nabór do chóru rosyjskojęzycznego. 26 września, godz. 12.30 grupa dziecięca (do 12 lat), godz. 13.30 Dorośli i młodzież. Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9, sala 24.

Czytaj również: Nie tylko wygląd – rozmowa z kandydatką do tytułu Miss Warszawy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię