Światowa premiera teledysku do utworu "Here I am"

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Światowa premiera teledysku do utworu „Here I am” niemieckiego zespołu Vintage Vegas odbyła się 9 marca 2015 r. w Restauracji & Cukierni Smaki Warszawy podczas briefingu prasowego. W kraju zza Odrą prasa okrzyknęła ich, jako Rat Pack roku 2014, a zaledwie po 4 miesiącach od sprzedaży ich krążek uzyskał status złotej płyty!

W skład zespołu Vintage Vegas wchodzą: Włoch o gorącym temperamencie Giovanni Zarrella, elegancki Brazylijczyk Inan Lima oraz szarmancki Niemiec polskiego pochodzenia Tom Marks. „Here I Am” to premierowy utwór, promujący płytę zespołu na polskim rynku. Opowiada on miłosną historię pomiędzy ulicznym saksofonistą – w tę rolę wcielił się tancerz Stefano Terrazzino – a piękną i bogatą kobietą z wyższych sfer, którą zagrała modelka Natalia Siwiec.

Panowie nie ukrywali radości ze zrealizowanego teledysku, który kręcony był w naszym kraju, a dokładniej w Hotelu Gołębiewski, w Karpaczu. „Czujemy się szcześliwi, że właśnie w Polsce możemy zaprezentować nasz premierowy teledysk. Dziękujemy Natalii Siwiec i Stefano Terrazzino za udział w tym międzynarodowym projekcie” powiedział Tom Marks. „Niestety Natalia doznała kontuzji kolana i nie mogła pojawić się na briefingu” powiedział Inan Lima.

Utwory, jakie wykonują Vintage Vegas to połączenie muzyki Swing & Pop. W teledysku zobaczyliśmy wokalistów, którzy śpiewają z ogromną miłością do muzyki, a ich radość wyrażana poprzez śpiewanie z pewnością przeniknie do ich odbiorców. Dlaczego? Odpowiedź jest wyjątkowo prosta! – oni kochają życie, a wyrażają to za pomocą swingujących utworów. „Każdy z nas ma w życiu kogoś wyjątkowego, na kim bardzo nam zależy, dla którego jesteśmy w stanie zrobić wszystko, a także wywrócić nasze życie do góry nogami” – powiedział Inan Lima. „W teledysku pokazaliśmy widzom z pozoru niemożliwą miłość, ponieważ Natalia wciela się w postać zamężnej kobiety, która zakochuje się od pierwszeo wejrzenia. Zależało nam, aby udowodnić, że zawsze warto walczyć o miłość, nawet tę z pozoru niemożliwą” – dodał Tom Marks, producent płyty Let’s Swop.

Premiera płyty „Let’s Swop” w Polsce zaplanowana jest na początek kwietnia, wtedy również rozpocznie się trasa koncertowa zespołu, która obejmie miasta takie jak: Warszawę, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice oraz Trójmiasto.

Patroni medialni płyty:

Vintage Vegas patroni

Vintage Vegas to multikulturowy zespół założony w roku 2013, tworzą go trzej wyjątkowi mężczyźni zakochani w stylu retro: Polak Tom Marks, Włoch Giovanni Zarrella oraz Braylijczyk Inan Lima. Tom Marks, syn trębacza jazzowego oraz flecistki i wokalistki. Ukończył prestiżową szkołę muzyczną w Wernigerode, w klasie fortepianu. Dwukrotnie występował w niemieckim show „Pop Star”. Autor tekstów, producent muzyczny, jak również kompozytor. Giovanni Zarrella ma na swoim koncie, sprzedanych 5 milionów płyt i jest jednym
z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów w Niemczech. Uzupełnieniem zespołu jest Inan Lima, wokalista i perkusista. Do tej pory występował z takimi gwiazdami muzyki rozrywkowej, jak: Jennifer Lopez, Joe Cocker oraz Zucchero.

Kontakt dla mediów:

Vintage Vegas kontakt dla mediow

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama