SMOLIK / KEV FOX na koniec wakacji w Piasecznie

0
791

Już za tydzień na terenie piaseczyńskiej wąskotorówki odbędzie się koncert na zakończenie wakacji. Na scenie pojawi się znakomity duet – SMOLIK / KEV FOX

W tym roku Centrum Kultury w Piasecznie w ramach zakończenia wakacji zaprasza na koncert duetu składającego się z jednego z najbardziej znanych i cenionych w Polsce producentów muzycznych, kompozytora i multiinstrumentalisty Andrzeja Smolika oraz brytyjskiego wokalisty, gitarzysty i kompozytora Keva Foxa. Wydany przez nich wspólnie w 2015 r. album był uznany za jedną z najlepszych płyt roku. Artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa, a album uzyskał status platynowej płyty.

W 2018 ukazała się QUEEN OF HEARTS czyli EP, którą nagrano w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel. Premiera koncertowa EP miała miejsce w ramach Live Sesji w YouTube Space w Berlinie. Duet wciąż koncertuje, pojawił się na większości liczących się festiwali, a obecnie pracuje w studio nad kolejnym albumem.

Koncert rozpocznie się w sobotę 28 sierpnia o godz. 20.00. na terenie kolejki wąskotorowej w Piasecznie. Bilety w cenie 40 zł są do nabycia na stronie Centrum Kultury.

Czytaj również: Atrakcje na weekend 20-22 sierpnia w powiecie piaseczyńskim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię