Rusza Festiwal 321 Impro!

0
334

Na pożegnanie wakacji, 25 i 26 sierpnia podwarszawski Konstancin-Jeziorna stanie się Alternatywnym Uzdrowiskiem Kulturalnym. Stanie się tak za sprawą festiwalu improwizacji teatralnych 321 Impro.

Konstanciński Dom Kultury przy ul. Mostowej 15 po raz ósmy organizuje festiwal teatralno-kabaretowy, podczas którego publiczność decyduje o przebiegu spektakli, współtworząc je na żywo wraz z aktorami. Świetna zabawa gwarantowana!

VIII edycja odbędzie się pod hasłem „Powrót do przyszłości”. Impro wehikuł czasu tym razem zabierze wszystkich w niepowtarzalną podróż; spotkamy się z Szekspirem, wypijemy kawę w przedwojennej kawiarence, ożywimy obrazy znanych artystów, będziemy się bawić na dyskotece lat 80., a kto wie, może zobaczymy też, co nas czeka w przyszłości.

Na festiwalu wystąpią grupy: Afront z Warszawy, Damy na Pany, BCA FLASH, którzy swoje pierwsze kroki stawiali w Konstancinie, Oranżada na miejscu, a także Comedy Impro Banda z Warszawy, Paptak z Wrocławia oraz Disco Girls z Bydgoszczy. Będzie też tradycyjny Mecz Impro. Tym razem w ringu do scenicznych improwizowanych zmagań staną Teatr AB OVO i Łowcy.B. Zawodnicy wagi ciężkiej w dedykowanych sobie scenicznych wyzwaniach. Ponadto zaproszenie przyjęli ulubieńcy publiczności, znani aktorzy i wokaliści: Joanna Kołaczkowska, Kacper Kuszewski oraz Anna Czartoryska-Niemczycka, którzy w niedzielę wystąpią w „Music Impro Show”, wraz ze znakomitymi muzykami jazzowymi. Tornado pomysłów, wulkaniczne wybuchy spontaniczności w towarzystwie entuzjastycznie uwalnianych dźwięków. To Wy, droga publiczności, zdecydujecie co, jak i o czym zaśpiewają artyści.

Impro to jazz w teatrze; to połączenie aktorskiego kunsztu z tym, co uwielbiamy najbardziej – komedią. Siłą tej sztuki jest apolityczność, sceniczna elegancja, kulturalny język, a nade wszystko fakt, że rządzi publiczność. To gwarantuje świetną zabawę i zapewnia niepowtarzalne przeżycia dla wszystkich uczestników. Widownia festiwalu jest wielopokoleniowa, bawi się na nim każdy, kto ceni i rozumie inteligentny, często absurdalny humor. Nie przegapcie impro wehikułu. Wkrótce ruszamy! 321 Impro!

Bilety do kupienia na www.konstancinskidomkultury.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl. Więcej informacji na www.321impro.pl.

Program:

SOBOTA 25 SIERPNIA

17.00-19.30 WYSTĘPY TEATRÓW IMPROWIZACJI

AFRONT

ORANŻADA NA MIEJSCU

PAPTAK

20.30 MECZ IMPRO AB OVO & ŁOWCY. B

22.00 DISCO GIRLS

NIEDZIELA 26 SIERPNIA

17.00-19.30 WYSTĘPY TEATRÓW IMPROWIZACJI

COMEDY IMPRO BANDA

DAMY NA PANY

BCA FLASH

20.30 MUSIC IMPRO SHOW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię