Piknik charytatywny Pomagamy-Wygrywamy!

0
710

Podczas wydarzenia, które odbędzie się 20 czerwca w godz. 14.00–20.00 na stadionie sportowym przy ZSP Lesznowola, mecze piłkarskie w ramach turnieju Mini Mistrzostwa Europy rozegrają dzieci z rocznika 2014.

O godzinie 18.30 na murawie lesznowolskiego stadionu pojawią się aktorzy z popularnych seriali telewizyjnych, dziennikarze, piosenkarze, iluzjonista, DJ, Mister Polski 2017 oraz międzynarodowy mistrz karate, a naprzeciwko nich stanie reprezentacja Samorządu Gminy.

W lesznowolskiej drużynie zagrają m.in. dyrektor i pracownicy Centrum Sportu w Gminie Lesznowola, nauczyciele wychowania fizycznego, trenerzy z lesznowolskich klubów piłkarskich oraz Radni Gminy Lesznowola – Piotr Osiński i Łukasz Grochala! Gorąco zachęcamy do kibicowania!

Przed rozpoczęciem i w przerwie Meczu Gwiazd znany z programu Kawa czy herbata? Jerzy Petersburski Jr poprowadzi aukcję pamiątek sportowych i obrazów. Będzie można wylicytować między innymi: koszulkę Roberta Lewandowskiego, set rowerowy i książkę od Czesława Lange, książkę Pawła Zagumnego z autografem siatkarskiego mistrza świata, pufę Polskiego Związku Narciarskiego z autografami skoczków i trenerów, mini kombinezon narciarski z autografami polskich skoczków, koszulkę klubu żużlowego Unii Leszno, czapkę z autografem Roberta Kubicy, obrazy autorstwa cenionych współczesnych malarzy Wacława Gibaszka i Bogusławy Skwarny, suknię wieczorową znanej polskiej projektantki Doroty Goldpoint, a także zestawy książek lokalnych pisarek – Agnieszka Lis i Ewy Jowik.

piknik charytatywny Pomagamy-Wygrywamy, lesznowola, piknik piłkarski

Kwoty wylicytowane podczas aukcji (podobnie jak datki zebrane do puszek) zostaną przekazane Fundacji Kochaj Życie, która organizuje i pomaga finansować skomplikowane operacje ortopedyczne w USA (podopiecznym Fundacji jest m.in. chłopczyk z Nowej Woli).

O godzinie 17.40 odbędzie się pokaz mody – w kolekcji ubrań marki MisMis wystąpią znakomite artystki i osobowości telewizyjne (Joanna Kurowska, Małgorzata Potocka, Magdalena Wójcik, Tatiana Sosna-Sarno, Elżbieta Panas, Divine Martyńska, Karolina Chapko, Marlena Szmaja, Karolina Nowakowska, Magda Górska i Paulina Koziejowska), a dzieci zaprezentują ubranka z firmy Endo. Pokaz poprowadzi Laura Łącz.

W namiocie Fundacji Kochaj Życie kapitan Tadeusz Wrona będzie podpisywał książkę o swoim pamiętnym lądowaniu bez podwozia na warszawskim lotnisku.

Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji dla całych rodzin: pokaz street dance w wykonaniu zespołu tanecznego z SP Mroków, warsztaty malarskie, warsztaty ceramiczne, tatuaże dla dzieci, strefa books&chill, kiermasz książek, stoisko SP Mysiadło z rękodziełem, warsztaty zdobienia zakładek do książek, stoiska wydawnictw z nowościami książkowymi, Lesznowolskie Koło Fortuny, wesołe miasteczko dla dzieci, stoiska gastronomiczne.

Imprezę zakończy koncert zespołu Big Band dla Frajdy.

Na zakończenie ważna informacja – podczas pikniku będzie działał mobilny punkt spisowy Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Spisujący się otrzymają gadżety

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię